Krótki opis

Nowoczesna i designerska lampa wisząca led Goldenring w formie czterech świecących okręgów o mocy świetlnej 110W w kolorze złotym i barwie światła led ciepłej 3000K. Lampa z dolnym światłem rozproszonym za pomocą akrylowego klosza, który powoduje to, że jest stosukowo jasna.

Designerska lampa led Goldenring o mocy 110W barwa ciepła 3000K

Nowoczesna lampa GOLDENRING w technologii led o mocy 110W z ciepłą barwą 3000K Nowość
Krótki opis

Nowoczesna i designerska lampa wisząca led Goldenring w formie czterech świecących okręgów o mocy świetlnej 110W w kolorze złotym i barwie światła led ciepłej 3000K. Lampa z dolnym światłem rozproszonym za pomocą akrylowego klosza, który powoduje to, że jest stosukowo jasna.

2 639,20 zł - 20%
3 299,00 zł
Brutto
Ilość

Nowoczesna lampa led Goldenring z czterema pierścieniami świetlnymi wykonana z oksydowanego aluminium w kolorze złotym metalicznym. Jak widać na zdjęciach kolory lampy różnią się od siebie, pomimo tego, że w rzeczywistości to ta sama lampa i ten sam kolor. Przyczyną jest problem ze sfotografowaniem oksydowanego metalicznego złota, które wygląda nieco inaczej w zależności od użytego aparatu i miejsca wykonania fotografii, gdzie obiekty wnętrza odbijają się od metalicznej powierzchni lampy. Generalnie najbardziej zbliżony do rzeczywistości jest kolor na zdjęciu lampy  niezapalonej w kartonie oznaczonej napisem "KOLOR". Wykończenie powierzchni metalowej metodą delikatnego szczotkowania. Abażur wykonany z twardego i piaskowanego akrylu w kolorze białym. Źródłem światła są moduły led PCB (płytka aluminiowa) z nadrukowanymi diodami typu smd OSRAM, cechującymi się wysoką trwałością, dzięki zastosowaniu materiału bardzo dobrze przewodzącego ciepło, jakim jest aluminium i efektywnością świetlną 90LM/W. Użyte moduły led (płytki PCB z nadrukowanymi diodami led) można w przyszłości wymienić. Dysponujemy wszelkimi częściami zamiennymi do lampy. Barwa światła led ciepła biała 3000K. Średnice poszczególnych kloszy lampy wynoszą 80cm, 60cm i dwa klosze po 40cm. Wysokość samego pierścienia lampy wynosi 65mm, zaś grubość profilu 15mm. Całkowita szerokość i głębokość lampy po zawieszeniu wynosi 130cm*130cm. Podsufitka metalowa, pokryta płytą aluminiową o wymiarach 40cm*5cm. Maksymalna wysokość lampy od sufitu do dolnej krawędzi ostatniego klosza wynosi 200cm, z możliwością regulacji wysokości poszczególnych kloszy i zmniejszeniu całkowitej wysokości lampy nawet do 50cm mierzonej od sufitu. Lampa o dużej mocy świetlnej 110W z dolnym rozproszonym kierunkiem światła.

Widoczna na ostatnim zdjęciu oznaczonym jasną obwódką podłużna plama nie jest wadą lampy, jest to spaw, który wynika z procesu produkcyjnego, to miejsce połączenia (spawu) pierścienia lampy, który później bardzo ciężko idealnie pokryć w procesie galwanizacji. Miejsce te występuje na każdym z ringów i po zawieszeniu lampy jest mało widoczne.

Montaż lampy wbrew pozorom nie jest aż tak skomplikowany, potrzebne są dodatkowo dwie osoby do pomocy przy przytrzymaniu kloszy na czas montażu. Po dokonaniu zakupu wysyłamy instruktaż montażu. Rozmieszczenie poszczególnych pierścieni lampy prezentuje ostatnie zdjęcie. Należy zauważyć, że widok lampy będzie inny z każdej strony. Lampa nie jest przystosowana do ściemniacza.

LC-011-AD-4R-110W
16 Przedmioty

Opis

Wysokość klosza lampy [cm]
6,5
Szerokość klosza lampy [cm]
80+60+40+40
Głębokość klosza lampy [cm]
1,5
Całkowita wysokość lampy [cm]
128
Całkowita długość lampy [cm]
130
Całkowita szerokość lampy [cm]
130
Wymiary podsufitki (szerokość * wysokość) [cm]
40*5
Możliwość regulacji zmiany położenia klosza lampy
tak
Możliwość regulacji wysokości lampy
tak
Regulacja wysokości - minimalna całkowita odległość między sufitem, a dolną krawędzią lampy [cm]
40
Regulacja wysokości - maksymalna całkowita odległość między sufitem, a dolną krawędzią lampy [cm]
200
Materiał bazowy lampy
aluminium
Kolor lampy bazowy
złoty
Materiał klosza lampy
twardy akryl
Kolor klosza
biały mleczny
Wykończenie klosza
galwanizowany
Dostępność części zamiennych do lampy led po okresie gwarancji
sklep mcodo
Źródło światła
zawiera zintegrowany moduł led
Typ diód LED użytych w lampie
smd2835 Osram
Możliwość wymiany modułów led i transformatora
tak
Moc lampy LED w Watach [W]
110W
Ilość Lumenów [L]
8800
Barwa światła LED w Kelwinach [K]
3000K ciepła biała
Możliwość użycia ściemniacza
nie
Zasilanie [V]
230V
Waga lampy bez opakowania [kg]
7,4
Rodzaj ochrony [IP]
IP20
Serwis pogwarancyjny
tak
Stan
nowy
Przeznaczenie
dom, biuro, hotel, restauracja, pub, kawiarnia, inne
Styl
nowoczesny
Dodatkowe informacje
lampa zawiera źródło światła

Specyficzne kody